کارخانه نوآوری مشهد با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان افتتاح می شود

محمدرضا حیدری

کارخانه نوآوری مشهد با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان افتتاح می شود

کارخانه نوآوری مشهد با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان افتتاح می شود 700 467 کارخانه نوآوری مشهد

«محمد رضا حیدری» امروز( ۲۷ آذر) در مراسم ویدئوکنفرانس بهره‌برداری از پارکینگ هوشمند اظهارکرد: با تلاش‌های شورای پنجم شهر مشهد، شهردار پرتلاش و پرسنل و مدیران خدوم شهرداری، دستگاه‌های مختلف اجرایی و استانداران ادوار مختلف، در این دوره روند توسعه و عمران شهر مشهد شرایط بسیار پررونقی را تجربه می‌کند.

رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه مدیریت شهری مشهد در زمان دولت دوازدهم، از شهریور ۱۳۹۶ تاکنون، ۳۴ هزار میلیارد تومان منابع مالی تامین کرده که در بین کلانشهرهای کشور کم‌نظیر است، گفت: بسیار خرسندیم که اعلام کنیم، تا پایان این دوره، ۲۷ هزار میلیارد تومان پروژه در مشهدمقدس به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۱ هزار میلیارد تومان از این پروژه ها مورد بهره‌برداری قرار گرفته، ۲۲۰۰ میلیارد تومان از این پروژه‌ها تا پایان سال دراختیار عموم قرار می‌گیرد و مابقی نیز در ۶ ماهه نخست سال آینده به سرانجام می‌رسند.

وی با اشاره به استقرار ۳۰ دفتر تسهیلگری پیرو سیاست و برنامه تدوین شده از سوی دولت برای بافت‌های فرسوده، گفت: خوشبختانه به برکت فعالیت این دفاتر و همچنین مصوبات و بسته‌های تشویقی شورای شهر برای نوسازی و بهسازی محلات هدف بازآفرینی شاهد حرکت و جنبش خوبی در این نقاط هستیم.

حیدری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به کارخانه نوآوری مشهد پرداخت که عملیات اجرایی آن با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان آغاز شده و ظرف چندروز آینده افتتاح می‌شود که کارخانه نوآوری را بستر بسیار خوبی برای استارتاپ‌ها و فعالیت‌های خلاقانه و نوآورانه شهر مشهد است.

منبع: خبرگزاری شبستان